ogłoszenia duszpasterskie
1. Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski....(odczytać).
W związku z tym w przyszła niedzielę po Mszach Świętych, zbieramy ofiary na powyższy cel.
2. Spotkanie formacyjne rodziców kl. III, w środę o godz. 18.30.
Poświęcenie i wręczenie modlitewników dzieciom pierwszokomunijnym w przyszła niedzielę o godz. 9.30. Parafian, którzy nie są związani z tymi dziećmi,
proszę o wybranie w miarę możliwości innych godzin Mszy Świętych.
3.Dzień Wspólnoty Młodzieży, z ok. Wspomnienia bł. Karoliny Kózkówny,
w sobotę 20 listopada o godz. 9.00. w kościele.
Obowiązkowo biorą udział kandydaci do bierzmowania.
Kandydaci roku II, mają spotkanie w grupach w środę i czwartek o godz. 19.15
4. Katechezy przedślubne w kościele Św. Józefa od 22 do 26 listopada o godz. 19.30.
5.Przyszła niedziela, to ostatnianiedziela roku kościelnego i uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godz. 8.00, Akt Poświecenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi. O godz.. 15.00 zapraszamy na koronkę
do Miłosierdzia Bożego przy Figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul Jagiełły.
6.Zwracamy się z prośbą;
* o poczucie odpowiedzialności modlitewnej i włączenie się w szeregi
Żywego Różańca, parafialnej Caritas i grona ministrantów młodszych i starszych,
tych którzy kiedyś posługiwali jako ministranci.
* jeśli ktoś wymieniałby w domu telewizor, to prośba, aby ten dotychczasowy
(jeżeli jest do wykorzystania) podarować na salki celem wyświetlania materiałów edukacyjnych.
7. Msza Święta z modlitwa o uzdrowienie, w poniedziałek 15 Listopada o godz. 19.30
8.Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne „Bóg Zapłać”.
P R O B O S Z C Z
Intencje mszalne 15 XI – 21 XI 2021
Poniedziałek 15. XI
18:30 Wojciech Dopierała, od siostrzeńca Daniela z rodziną.
Wtorek 16. XI
18:30 + Dorota i Jerzy Żwirko, Teresa i Zygmunt Skornia.
Środa17. XI
17:30 + Henryk Marciniak, od siostry Barbary z rodziną z Poznania.
18.30 + Jan, Helana, Krzysztof Pawłowscy, Wacława, Marta, Eugeniusz Łaszczyńscy.
Czwartek, 18. XI
17:30 + Tadeusz Ratajczak, od szwagierki Jadwigi z rodziną.
18.30 - Zbiorowa i w intencjach nowennowych;
1. + Anna Opaska, od wnucząt i prawnucząt z Donatowa.
2. + Stanisław Mrugalski
3. + Janina Dobrychłop, od wnuka z rodziną.
4. + Maria Nowak, od syna Wojtka z rodziną.
5. + Anna Leszkowicz, 2 r.śm.
6. + Stanisław i Jadwiga Olejniczak
7.............................................................................................
Piątek 19. XI
17: 30 + Marianna Meller, 1 r.śm.
18:30 + Zdzisław Adamczewski, od wnuków Wiktorii, Weroniki i Patryka.
Sobota 20. XI
7:00 ++ w czyśćcu cierpiące.
18:30 +Eleonora i Kornel Marcinkowscy, Adam i Witold Marcinkowscy,
Krystyna Bierdrowska.
Niedziela, 21. XI JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
8:00 + Marianna i Stefan Tomczyk, Stanisława Hajduk
9:30 + Piotr, Jadwiga, Czesław Terakowscy
11:30 – Za Parafian
16:00 + Barbara Jąder, r.śm.