Na początku tego listu pragnę serdecznie pozdrowić wszystkich parafian. Serdecznie witam nowych parafian, którzy zamieszkali na terenie naszej parafii i życzę aby w nowym miejscu dobrze się czuli i byli zadowoleni.
W dalszym ciągu znajdujemy się w stanie pandemii. Poddajemy się niezbadanym wyrokom Opatrzności, zastanawiając się nad tym, co Bóg chce nam przez to powiedzieć. Nie tracimy jednak ufności i prosimy Ducha Świętego, aby pomógł nam odnaleźć się w tej sytuacji, jako katolikom wierzącym w Chrystusa.
Również i w tym roku – kiedy nie będzie tradycyjnej „ kolędy” – skorzystamy z propozycji władzy duchownej organizując „ spotkania kolędowe” w kościele, połączone z Mszą Świętą w intencji parafian zaproszonych z poszczególnych ulic. W czasie Mszy Świętej poświęcimy wodę i wręczymy pamiątkową książeczkę „ Posłani w pokoju Chrystusa”

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Dni Kolbiańskie do naszej parafii

Czytaj więcej...

Na początku tego listu pragnę serdecznie pozdrowić wszystkich parafian. Serdecznie witam nowych parafian, którzy zamieszkali na terenie naszej parafii i życzę aby w nowym miejscu dobrze się czuli i byli zadowoleni. Serdecznie pozdrawiam chorych, których trudno mi z powodu pandemii regularnie odwiedzać z posługa kapłańską...

Czytaj więcej...

W przeddzień rocznicy poświęcenia organów w naszym kościele odbył się V Koncert Organowy. Tym razem swymi umiejętnościami podzielił się z nami Pan Jacek Pupka, organista Archikatedry pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Poznaniu, wykładowca Katedralnej Szkoły Muzycznej.
Rekordowa, jak do tej pory, liczba słuchaczy mogła przeżyć godzinny koncert, wsłuchując się w piękną Muzykę organową z różnych epok
i autorstwa kompozytorów z różnych stron świata.   
Panu Jackowi dziękujemy za otwartość, serdeczność i życzymy wielu sukcesów i radości z posługi w Poznańskiej Katedrze.

 

Galeria zdjęć

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, o godz. 16.00 stworzyliśmy wspólnotę eucharystyczna, która sprawowana była w całości w języku łacińskim.

 

Galeria zdjęć  Film z próby

 

Czytaj więcej...

Szybki kontakt

Barbary Jeziorkowskiej 104
Leszno 64-100

65 529-05-08

Więcej

Msze św. w parafii

W niedziele i święta
8:00, 9:30, 11:30 16:00/wypada w okresie wakacyjnym, w zamian o godz. 18:30/

W dni powszednie
Poniedziałek 18:30
Wtorek - Piątek  17:30,  18:30
Sobota 7;00, 18;30

W święta dni pracy
8:00, 17:00, 18:30

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok